REFERENCE RODIČŮ

Lada Kičmerová

Do Indiga chodila dcera a nyní i syn od dvou let, celkem jezdíme na Vyšehrad již více než pět let. Školku máme moc rádi a jsme spokojení. Místo je unikátní a nádherné – útulné historické vnitřní prostory, a nádherná zahrada. Školka je malá, rodinná, učitelé jsou zde dlouhodobě a děti milují. Obě děti se přirozeně naučily anglicky. Každý den jsou kroužky, často divadla a výlety. Protože pracuji, je pro mě důležitá i dlouhá provozní doba. Zvládnou malinké děti, ale i dobře připraví předškoláky na školu. Indigo moc doporučujeme!

Ana Casano

Učitelé jsou úžasní, starostliví, milí a ke všem dětem se chovají s respektem. Ředitelka školy je skvělá, plně se zapojuje do každodenních činností, je velmi milá a chápavá.

Ivan Shakhov

Jsme velmi rádi, že obě naše dcery navštěvovaly Indigo Kids. Obě se naučily mluvit česky i anglicky. Příprava do školy je také velmi kvalitní.

Olesea Mirza

Věřím, že nejlepší na Indigu jsou jeho učitelé, kteří svou práci opravdu milují. Jsme velmi vděční celému týmu Indigo (paní Irena, pan Ephraim, paní Kristina, paní Fany, paní Veronika, paní Carol, pan Deepan a paní Zuzka) a budeme navždy s láskou vzpomínat na naše roky v Indigu.

Barbora Klement Hůlková

Do školky naše dcera chodí s nadšením, pedagogové mají bohaté zkušenosti a umějí to s dětmi, prostředí je mezinárodní, rodinné. „Výuka“ angličtiny je hlavním důvodem, proč jsme školku vybrali. Děti se zde angličtinu učí zcela přirozeně, tj. nikoliv formou nějakého zbytečného kroužku jednou týdně, ale přirozeně přecházejí do angličtiny, kterou na ně mluví pedagogové – rodilí mluvčí.  Neznám lepší způsob osvojení si cizího jazyka u malých dětí. Jako lingvistka vím, že díky Indigo Kids jsme dceři dali do jejího budoucího učení cizích jazyků skvělý základ, ze kterého bude těžit po celý život. 

Rene Ochiai

Má dcera je ve školce spokojená. Jsem velmi rád za mezinárodní prostředí, angličtinu, hodiny s pejskem, kroužek plavání, velkou zahradu a dobré jídlo. Kéž bych mohl chodit do stejné školky já.

Alena Pelcová

Děti jsou zde šťastné a každé ráno se do školky těší. Paní ředitelka a všichni učitelé do jednoho jsou nesmírně vlídní, příjemní a trpěliví lidé, kteří dávají dětem nejen lásku a pozornost, ale také předávají životní, socializační i adekvátně věkově přizpůsobené znalosti.

Anna Geyerová

Tuto školku jsem vybrala zejména kvůli bilingvnímu prostředí. Úžasné umístění v srdci Vyšehradu a krásná historická budova s velkou zahradou byli pak velkým bonusem. Musím říct, že díky skvělému pedagogickému kolektivu si dcera velmi rychle na školku zvykla a ve čtyřech letech zvládla i pětidenní školku v přírodě!