PRÁZDNINY 2024

 

1. – 14.7 .2024 ZAVŘENO
15.7 – 19.7. 2024 Pejsek a kočička
Tento týden se vydáme s dětmi za dobrodružstvím s pejskem a kočičkou. Ve středu od 9:00 pojedeme s dětmi na celodenní výlet do Šestajovic do zvířecího koutku s návratem do MŠ kolem 16:00. V případě nepříznivého počasí se výlet přesouvá na jiný den. Děti si uvaří něco dobrého na zub, stejně jako pejsek a kočička. Budeme hrát hry s naším canisterapeutickým psem Tessie.
22.7 – 26.7. 2024 Tlapková patrola
Na Vyšehradě se chystá velká událost. Neohrožená Tlapková patrola zažije své největší a nejzvláštnější dobrodružství. Děti budou celý týden plnit různé detektivní úkoly. Ve středu od 9:00 se vydáme na výlet do muzea policie ČR. V případě nepříznivého počasí se výlet přesouvá na jiný den.
29.7 – 2.8. 2024 Popelka
S Popelkou se vydáme za zážitky plných kouzel a překvapení. Užijeme si spoustu zábavy, kreativity a nezapomenutelných zážitků. Ve středu v 9:00 se vydáme s dětmi do zrcadlového bludiště na Petříně. V případě nepříznivého počasí se výlet přesouvá na jiný den.

 
5.8 – 9.8. 2024 Madagaskar
Vydáme se na zábavné dobrodružství se zvířátky z Madagaskaru, děti se mohou těšit na spoustu zábavných her. Školka se promění v tropickou džungli plnou zvířecí zábavy, dobrodružství a přátelských setkání s oblíbenými zvířecími hrdiny. Děti se mohou těšit na výlet do Žlutých lázní od 9:00, kde si společně užijeme vodní radovánky v dětském brouzdališti. V případě nepříznivého počasí se výlet přesouvá na jiný den.
12.8 – 16.8. 2024 Perníková chaloupka
Pojďte s námi prozkoumat každý kout naší pohádkové chaloupky plné sladkých dobrodružství, her a překvapení. Děti se mohou těšit na setkání s čarodějnicí a pečení chutných perníčků. Ve středu od 9:00 se vydáme na výlet do Kunratického lesa, kde si děti postaví vlastní perníkovou chaloupku a pomohou Jeníčkovi a Mařence najít cestu z lesa. V případě nepříznivého počasí se výlet přesouvá na jiný den.
19.8 – 23.8. 2024 Ledové království
Ponoříme se do kouzelného světa Ledového království, ve kterém nás čekají ledová dobrodružství, letní koulovačka nebo stavění Olafa. Děti se mohou ve středu těšit na výlet do Motýlího domu od 9:00. V případě nepříznivého počasí se výlet přesouvá na jiný den.
26.8 – 30.8. 2024 Harry Potter
Naše školka se promění v čarodějnickou školu čar a kouzel, kde se děti budou moci naučit fascinující kouzla nejen s kouzelnou hůlkou. Půjdeme hledat magické artefakty, naučíme se míchat magické lektvary. Děti se mohou ve středu těšit na výlet do Štefánikovy hvězdárny na Petříně od 9:00. V případě nepříznivého počasí se výlet přesouvá na jiný den.

 

Přihlaste se do naší prázdninové školky NA PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR/Y a zažijte s námi týden nebo týdny plné dobrodružství.

Denní rozvrh je rozvržen rovnoměrně a uzpůsoben tempu mladších i starších předškolních dětí a také mladších školních dětí.

Těšit se můžete na pravidelné sportovní aktivity, vyrábění, písničky i odpočinek. Čeká nás také spoustu her, koupání v bazénu přímo v zahradě školky karneval, promítání
a pravidelné výlety po Vyšehradě a jednou týdně do vzdálenějších končin.

TO VŠE V ANGLIČTINĚ I V ČESKÉM JAZYCE.

Letní příměstské tábory pořádáme pro všechny děti. Nemusíte být zapsáni k běžné docházce v naší školce Indigo Kids a prázdniny si s námi můžete užít!  Stačí vyplnit a poslat přihlášku na volný termín.
————————————————————————–

Pokud chce Vaše dítě objevovat pohádky s námi, stačí vyplnit přihlášku a poslat zálohu 1000 Kč na účet číslo: 263867351/0300. Záloha je splatná společně se zasláním přihlášky. Do zprávy pro příjemce napište: léto a jméno Vašeho dítěte (léto Anna Nováková). Zbylou platbu uhraďte nejpozději do 20. předešlého měsíce. Pokud by nebylo možné nastoupit z jakéhokoliv důvodu, je možné docházku nahradit za jiný týden.

Cena zahrnuje: zábavný a vzdělávací program v českém i anglickém jazyce včetně materiálů a pomůcek pro děti v českém i anglickém jazyce s rodilými mluvčími, výlety, při teplém počasí koupání v bazéně, zdravý oběd od firmy Bistro Inspirace, svačinky a pitný režim po celý den.

S sebou do školky:

  • bačkory;
  • věci na převlečení v případě nehody;
  • věci na převlečení pro pobyt venku s přihlédnutím na počasí;
  • bude-li hezké počasí, pak také plavky a ručník;
  • Dokument o bezinfekčnosti s datem nástupu zvoleného
    týdne

Příchod dětí: 8 – 10h

Vyzvedávání dětí: 16 – 17h           

Doporučený věk: 2,5 – 7 let

Cena: 5.500 Kč

BEZINFEKČNOST
PŘIHLÁŠKA 2024
ZVEŘEJŇOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ

group
playground
tent
bridge
egyptian
pool 2
Slide
Obrázek
previous arrow
next arrow