PRÁZDNINY 2023

TĚŠÍME SE NA NAŠE MALÉ BADATELE !

Prázdninová poznávací cesta pro malé badatele naší sluneční soustavou

PŘIPOJTE SE K NÁM A PROZKOUMEJTE PLANETU ZEMI A PŘILEHLÉ
PLANETY V NAŠÍ PRÁZDNINOVÉ ŠKOLCE NA VYŠEHRADĚ

1. – 14.7  ZAVŘENOZAVŘENO
17. – 21.7  VODNÍ ŘÍŠEProzkoumejte s námi, jak se chová voda, jak mění skupenství, kolik je vody na planetě Zemi a kolik v lidském těle a užijte si vodu v našem bazéně!
Výlet: MOŘSKÝ SVĚT ve středu (za nepřízně počasí výlet přesuneme na vhodnější den), odchod v 9 hod, návrat na pozdní oběd.
24. – 28.7  ZEMSKÝ POVRCHPozorujte s námi půdu a živé organismy v ní, jak se měnila během času a kdo žil na planetě Zemi v prvohorách,  Druhohorách a Třetihorách a zasaďte s námi ovocný keř v zahradě školky!
 Výlet: NÁRODNÍ MUZEUM ve středu (za nepřízně počasí výlet přesuneme na vhodnější den), odchod v 9 hod, návrat na pozdní oběd
31.7. – 4.8.  ZEMSKÁ ATMOSFÉRAChcete vědět, jak vzniká mrak, kolik je v něm vody, jak se chová vítr a co všechno má vliv na čistou zemskou atmosféru? Pojďte s námi bádat!
Výlet: ZEMĚDĚLSKÉ MUZEUM ve středu (za nepřízně počasí výlet přesuneme na vhodnější den), odchod v 9 hod, návrat na pozdní oběd  
 
7.8. – 11.8.  OHEŇ NA PLANETĚ ZEMIVíte za jakých podmínek hoří oheň a kdy hořet nemůže? Chcete se dozvědět o sopečné činnosti a jednu si zkonstruovat? A jestli si chcete s námi opéct buřtíky, tak se přidejte!
Výlet: NÁRODNÍ TECHNICKÉ MUZEUM ve středu (za nepřízně počasí výlet přesuneme na vhodnější den), odchod v 9 hod, návrat v 16:00
14.8. – 18.8.   PLANETY NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVYDozvíte se kolik je planet v naší sluneční soustavě, která je největší a která nejmenší, jak daleko je od nás sluníčko a ještě spoustu dalších zajímavostí. Bádejte s námi!
Výlet: PLANETÁRIUM Petřín v úterý (za nepřízně počasí výlet přesuneme na vhodnější den), odchod v 9 hod, návrat na pozdní oběd
21.8. – 25.8.  FAUNAVíte kolik je na světě zvířat? Kolik jich žije na souši, kolik ve vodě a které umí létat? Do školky za námi tento týden přijde několik zvířátek a my se za nimi také vypravíme, pojďte s námi! Výlet: ZOO ve středu (za nepřízně počasí výlet přesuneme na vhodnější den), odchod v 9 hod, návrat v 16:30
28.8. – 1.9. FLÓRANaší krásnou zahrádku plnou ovoce a zeleniny prozkoumáme do hloubky, budeme bádat a zkoumat na Vyšehradě, vyrobíme několik krásných květinek a užijeme si zábavu a koupačku poslední letní týden školky. Užij si to s námi  Výlet: BOTANICKÁ ZAHRADA ve středu (za nepřízně počasí výlet přesuneme na vhodnější den), odchod v 9 hod, návrat v 16:30.
 

Přihlaste se do naší prázdninové školky NA PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR/Y a zažijte s námi týden nebo týdny plné dobrodružství.

Denní rozvrh je rozvržen rovnoměrně a uzpůsoben tempu mladších i starších předškolních dětí a také mladších školních dětí.

Těšit se můžete na pravidelné sportovní aktivity, vyrábění, písničky i odpočinek. Čeká nás také spoustu her, koupání v bazénu přímo v zahradě školky karneval, promítání
a pravidelné výlety po Vyšehradě a jednou týdně do vzdálenějších končin.

TO VŠE V ANGLIČTINĚ I V ČESKÉM JAZYCE.

Letní příměstské tábory pořádáme pro všechny děti. Nemusíte být zapsáni k běžné docházce v naší školce Indigo Kids a prázdniny si s námi můžete užít!  Stačí vyplnit a poslat přihlášku na volný termín.
————————————————————————–

Pokud chce Vaše dítě cestovat s námi, stačí vyplnit přihlášku a poslat zálohu 1000 Kč na účet číslo: 263867351/0300. Záloha je splatná společně se zasláním přihlášky. Do zprávy pro příjemce napište: léto a jméno Vašeho dítěte (léto Anna Nováková). Zbylou platbu uhraďte nejpozději do 20. předešlého měsíce. Pokud by nebylo možné nastoupit z jakéhokoliv důvodu, je možné docházku nahradit za jiný týden.

Cena zahrnuje: zábavný a vzdělávací program v českém i anglickém jazyce včetně materiálů a pomůcek pro děti v českém i anglickém jazyce s rodilými mluvčími, výlety, při teplém počasí koupání v bazéně, zdravý oběd od firmy Bionea, svačinky a pitný režim po celý den.

S sebou do školky:

  • bačkory;
  • věci na převlečení v případě nehody;
  • věci na převlečení pro pobyt venku s přihlédnutím na počasí;
  • bude-li hezké počasí, pak také plavky a ručník;
  • Dokument o bezinfekčnosti s datem nástupu zvoleného
    týdne

Příchod dětí: 8 – 10h

Vyzvedávání dětí: 16 – 17h           

Cena za týden: 5200 CZK

Doporučený věk: 2,5 – 7 let

BEZINFEKČNOST
PŘIHLÁŠKA 2023
ZVEŘEJŇOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ

pool
group
playground
tent
bridge
egyptian
pool 2
Slide
previous arrow
next arrow