KONTAKT

Adresa
Štulcova 69/3
Praha 2 – Vyšehrad
128 00
www.indigo-kids.cz

Mgr. Irena Kábele
ŘEDITELKA ŠKOLKY
Tel: 775242302
e-mail: irena@indigo-kids.cz

For English:

Carol Fernandes
Tel: 797849076
e-mail: skolka@indigo-kids.cz

facebook_icon

Autem

4 minuty z Nuselského mostu.
Pro rodiče máme povolení k vjezdu a parkovací místa přímo u školky.

MHD

10 minut nahoru od zastávky Výtoň, tramvaj číslo 3, 7, 17 a 5 min dolu.
5 – 10 minut pěšky od zastávky Albertov číslo 18,24
10 – 15 minut pěšky od zastávky metra C – Vyšehrad

Popis cesty:

Nejlépe se k nám dostanete od tramvajové zastávky Výtoň, kde za Železničním mostem nalevo uvidíte ceduli s ukazatelem na Národní kulturní památku Vyšehrad, odtud vedou schody přímo před naší školku. Pozor, schody jsou prudší a s dětmi je půjdete pomaleji. (Dospělou chůzí 5 min).

Pro cestu s kočárkem doporučujeme cestu od tramvajové zastávky Výtoň vlevo ulicí Vratislavova k Cihelné bráně, ihned za branou vpravo a uličkou dojdete k budově Nového proboštství a za ním již spatříte naší zahradu a budovu Starého proboštství – naší školku Indigo-kids. Cesta je krátká, ale vede do kopce. (Dospělou chůzí 7 min).

Další možná cesta i pro jízdu kočárkem je od tramvajové zastávky Albertov. Podejdete podchod a za přechodem ulicí Neklanova vzhůru, na konci doleva ulicí Vratislavova k Cihelné bráně, ihned za branou vpravo a uličkou dojdete k budově Nového proboštství a za ním již spatříte naší zahradu a budovu Starého proboštství – naší školku Indigo-kids. Cesta je krátká, ale vede do kopce. (Dospělou chůzí 7 min).

Od stanice metra Vyšehrad vede cesta k horní Táborské bráně, za ní projdete ještě Leopoldovou branou a potom vlevo ke kostelu sv. Petra a Pavla. Za kostelem se dáte doprava podél zdi a hned první dům je naše školka. (Dospělou chůzí 10 min).