NÁŠ TÝM

MGR. IRENA KÁBELE

ŘEDITELKA ŠKOLKY A UČITELKA

Vystudovala speciální pedagogiku a dětem se profesně věnuje již od roku 2000. Dříve působila jako učitelka v mateřské škole, pracovala jako externí pracovník pro předškolní výchovu v soukromé anglické školce, zároveň byla asistentkou chlapce s poruchou autistického spektra a dlouhá léta jezdí jako vedoucí na tábor. Bohaté zkušenost získala i díky výchově svých 4 dětí. Je veselá, vstřícná, přátelská a velmi trpělivá. Má ráda květiny, bylinky a sluníčko.

KRISTINA Zámečníková

UČITELKA

Vystudovala obor sociální práce a specíálni pedagogika. Během studií se věnovala lidem s handicapem. Před nástupem do Indiga Kids dva roky působila jako učitelka v dětském centru. Dříve také pracovala jako aupair ve Španělsku. Dlouhá léta pravidelně jezdí jako vedoucí na letní dětský tábor. Je moc milá a svůj volný čas ráda tráví v přírodě.

BC. VERONIKA Kučerová

UČITELKA

Vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku, dále obor vzdělávání dospělých, a Vyšší odbornou školu sociálně právní, v jejímž rámci absolvovala praxi ve speciální mateřské škole, v denním stacionáři s mentálně postiženými a v dětském domově. Jeden rok strávila ve Velké Británii, kde se věnovala studiu anglického jazyka. A jedno léto pracovala jako dobrovolník v Tanzánii, kde pomáhala dětem a lidem nacházejících se v sociální nouzi. Je usměvavá, přátelská, zodpovědná. Miluje děti, zvířata a kreativní tvorbu.

EPHRAIM Goldin

UČITEL

Efraim pochází z Windsoru v Ontariu v Kanadě. Je držitelem bakalářského titulu v oboru Kulturní studia na Trent University v Peterborough v Ontariu a také certifikátu TESOL uděleného Trinity College London prostřednictvím Oxford House v Praze. Ephraim bydlí v Praze od roku 1995. Zde vyučuje angličtinu jak dospělé, tak děti a také strávil jeden rok prací s teenagery s poruchami učení. Od roku 2009 působí jako předškolní učitel a před nástupem do Indigo Kids učil v Global International Preschool. Efraim zpívá, hraje na kytaru a působí také jako herec ve filmech a reklamách. Má syny a k dětem má snadnou cestu. Jak říká „Věřím, že jediný způsob, jak vzdělávat děti, je být dobrým příkladem,“ a „Angličtinu lze snadno učit pomocí lekcí, her, aktivit a konverzace. Děti jsou si s dospělými rovni v tom smyslu, že mají velmi otevřený a nezaujatý způsob, jak vidět svět bez soudů. Pokud jim učitelé dávají plnou pozornost, naslouchají a projevují jim respekt, zjistí, že tento respekt je dětmi vrácen a že jsou mnohem ochotnější přijmout naše vedení”.

Mgr. CAROL Fernandes

UČITELKA

Carol se narodila ve slunné Brazílii a je učitelkou angličtiny od svých 18 let. Kromě Cambridgeského osvědčení je držitelkou bakalářského i magisterského titulu z angličtiny. Nějaký čas trávila v USA, kde absolvovala výměnný program na Wayne State University v Detroitu. Od roku 2019 Carol vyučuje angličtinu pro děti i dospělé v Praze. Jako pedagožka věří, že „celým smyslem vzdělávání je proměnit zrcadla v okna“, jak by řekl Sidney J Harris. Ve svém volném čase si užívá dobré tajemné knihy, kávu a kočky.

PETRA Tovarová

PEDAGOGICKÁ ASITENTKA

Petra dříve pracovala jako chůva a asistentka v soukromé školce a jako chůva v domácnosti. Má bohaté zkušenosti v pořádání akcí pro děti jako například  Pohádkový les a Dětské dny. Jezdila také jako vedoucí na soustředění fotbalového týmu. Má ráda děti a jich krásný smích, ráda jezdí na  výlety, kempování v přírodě, sjíždí řeky na kánoi. Ráda poznává nové lidi a vyhledává posezení s přáteli. Je upřímná, hodná a umí naslouchat druhým.

Tessie

ASITENTKA

Haf, jmenuji se Tessie a jsem canisterapeutická fena. Procvičuji s našimi Indigáčky jemnou i hrubou motoriku, prostorovou orientaci, kooperaci ruka/oka, prečtenářskou i prematematickou gramotnost,  barvy,empatii a mnoho dalšího…vše jen zábavnou formou,jak to máme my pejsci i děti nejraději. Školka je pro mě druhým domovem,tak se určitě brzo uvidíme. P.S.Neusínám na vavřínech a stále se vzdělávám a trénuji. Takže se spolu nudit nebudeme.

VENDULA Dubová

HOSPODÁŘKA

Vendy se stará o spokojené bříško a čistotu v naší školce. Je přátelská, komunikativní a má ráda aktivní životní styl. Vendy v minulosti pracovala v sociálních službách a nepedagogických aktivitách v základním vzdělávání. S předchozí zkušeností z mezinárodních mateřských škol přináší cenné dovednosti v péči o děti do našeho týmu.

NAŠI POMOCNÍCI

Občas nás navštíví zvířátka. Samozřejmostí je, že děti s alergií se zvířaty do styku nepřijdou.

NAŠI PRAKTIKANTI

Naši školku také navštěvují američtí studenti z programu CIEE Karlovy univerzity, kteří pomocí her rozvíjejí angličtinu našich dětí.